Uzdrowisko Kamień Pomorski

Switch to desktop Register Login

Sanatorium Uzdrowiskowe CHROBRY

Sanatorium Uzdrowiskowe "Chrobry" jest zlokalizowane w budynku o trzechkondygnacjach, w zabytkowej dzielnicy Kamienia Pomorskiego. Dla gości komercyjnych przygotowaliśmy pokoje jedno i dwuosobowe o podwyższonym standardzie, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem i telefonem, a także trzy apartamenty.

W "Chrobrym" znajduje się baza rehabilitacyjna - wykonuje się tu zabiegi z zakresu fizykoterapii, masaże i inne wg załączonego wykazu zabiegów. Budynek wyposażony jest w windę, nasi kuracjusze mogą korzystać z posiłków uzdrowiskowej stołówki, gabinety lekarsko-pielęgniarskie znajdują się na miejscu - zapewnia to całodobową opiekę i kontrolę przebiegu rehabilitacji pacjenta. Na miejscu jest również kawiarnia.

Każdy kuracjusz przebywający w "Chrobrym" ma możliwość uczestniczenia w wycieczkach turystyczno-krajoznawczych zarówno w Kamieniu Pomorskim i jego okolicy, a także w wycieczkach poza rejonem Kamienia Pomorskiego, np. Zwiedzanie Wyspy Wolin, Świnoujścia, Kołobrzegu. Istnieje możliwość uczestniczenia w rejsach statkiem po Zalewie Kamieńskim oraz po Bałtyku, a także w wycieczkach do Niemiec i Skandynawii.

Kilkadziesiąt metrów od Sanatorium Uzdrowiskowego "Chrobry" znajduje się kryty basen solankowy i sala gimnastyczna, a w obiekcie urokliwa kawiarnia, w której można spędzić miło czas. Serdecznie zapraszamy przez cały rok!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Przy obiekcie znajduje się płatny parking dla samochodów osobowych

Sanatorium Uzdrowiskowe CHROBRY
ul. Bankowa 2 | 72-400 Kamień Pomorski | tel.: +48 91 38 20 440


Pokaż Sanatorium Uzdrowiskowe CHROBRY na większej mapie

Design © Joomla Templates | WebDesign Q Tomasz KOlasa. All rights reserved.

Top Desktop version